Jump to content

Market surveys: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 16: Line 16:
|-
|-
| [https://petpla.net/archive/PP201505?pp_page=27 Preforms]
| [https://petpla.net/archive/PP201505?pp_page=27 Preforms]
|-
| Two-stage SBM machinery
|-
|-
| [https://petpla.net/archive/PP201506?pp_page=28 Preform moulds]
| [https://petpla.net/archive/PP201506?pp_page=28 Preform moulds]
Line 31: Line 29:
| [https://petpla.net/archive/PP201510?pp_page=32 Compressors]
| [https://petpla.net/archive/PP201510?pp_page=32 Compressors]
|-
|-
| Additives
| [https://petpla.net/archive/PP201509?pp_page=29 2-Stage SBM machinery]
|-
|-
| [https://petpla.net/archive/PP201507?pp_page=27 Closure moulds]
| [https://petpla.net/archive/PP201507?pp_page=27 Closure moulds]