Jump to content

Filling equipment: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 11: Line 11:


{| class="wikitable sortable small"
{| class="wikitable sortable small"
! Company !! Contact !!
! Company !! Contact  
|-
|-
| '''Fogg Filler'''  ||Susan Lamar  
| '''Fogg Filler'''  ||Susan Lamar  
Line 20: Line 20:
|-  
|-  
| '''[[Krones]]'''  || {{Wikimail|[email protected]|<br>Stefan Kraus|Mr%20Kraus}}   
| '''[[Krones]]'''  || {{Wikimail|[email protected]|<br>Stefan Kraus|Mr%20Kraus}}   
 
|-
| '''[[Serac]]'''  || {{Wikimail|[email protected]|<br>Roland Nicolas|Mr%20Nicolas}}   
| '''[[Serac]]'''  || {{Wikimail|[email protected]|<br>Roland Nicolas|Mr%20Nicolas}}   
|-  
|-