Events: Difference between revisions
Appearance
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 37: | Line 37: | ||
|- | |- | ||
| [[K' ]] || Trade show || 2019_10_16 - 23 || Düsseldorf, Germany || | | [[K' ]] || Trade show || 2019_10_16 - 23 || Düsseldorf, Germany || | ||
|- | |||
| [[http://www.interplastica.de/ interplastica]] || Trade show || 2018_01_23 - 26 || Moscow, Russia | |||
|- | |||
| [[http://www.plastindia.org/ plastindia]] || Trade show || 2018_02_07 - 12 || Gandhinagar-Ahmedabad, India | |||