Preform production: Difference between revisions
Appearance
m Market Survey - S.B.E.C.M. |
Market Survey - Empacar S.A. |
||
| Line 107: | Line 107: | ||
|- | |- | ||
| Preforms || [[S.B.E.C.M.]] || [https://petpla.net/archive/PP201505?pp_page=29 Issue 05/2015] | | Preforms || [[S.B.E.C.M.]] || [https://petpla.net/archive/PP201505?pp_page=29 Issue 05/2015] | ||
|- | |||
| Preforms || Empacar S.A. || [https://petpla.net/archive/PP201505?pp_page=29 Issue 05/2015] | |||
|- | |- | ||