Preform production: Difference between revisions
Appearance
m Tippfehler |
m Market Survey Tabelle hinzugefügt: Novapet |
||
| Line 244: | Line 244: | ||
|- | |- | ||
| Preforms || [[Intergulf Ltd.]] || [https://petpla.net/archive/PP201601?pp_page=22 Issue 01/2016] | | Preforms || [[Intergulf Ltd.]] || [https://petpla.net/archive/PP201601?pp_page=22 Issue 01/2016] | ||
|- | |||
| Preforms || [[Novapet]] || [https://petpla.net/archive/PP201601?pp_page=23 Issue 01/2016] | |||
|- | |- | ||