Events: Difference between revisions
Appearance
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 37: | Line 37: | ||
|- | |- | ||
| [[Propack China]] || 2016_07_13 - 15 || China (Shanghai) | | [[Propack China]] || 2016_07_13 - 15 || China (Shanghai) | ||
|- | |||
| [http://www.interpack.com Interpack] || 2017_05_04 - 10 || Germany (Düsseldorf) | |||
|- | |- | ||
| [[drinktec]] || 2017_09_11 - 15 || Germany (Munich) | | [[drinktec]] || 2017_09_11 - 15 || Germany (Munich) | ||