Events: Difference between revisions
Appearance
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
| [http://interbev.com/process/ Interbev] || Trade show ||2017_09_19 - 22 || Chicago, Illinois, USA || | | [http://interbev.com/process/ Interbev] || Trade show ||2017_09_19 - 22 || Chicago, Illinois, USA || | ||
|- | |- | ||
| Pack Africa || Trade show ||2017_12_14 - 16 || Cairo, Egypt || | | Pack Africa || Trade show ||2017_12_14 - 16 || Cairo, Egypt || | ||
| Line 71: | Line 69: | ||
|- | |- | ||
| [[Fispal Tecnologia]] ||Trade show ||2017_06_27 - || Sao Paolo, Brasil|| | | [[Fispal Tecnologia]] ||Trade show ||2017_06_27 - || Sao Paolo, Brasil|| | ||
|- | |||
| Pro2Pac 2017 || Trade show ||2017_03_20 - 22 || London, UK || | |||
|- | |- | ||
| The Packaging Conference || Conference || 2017_02_06 - 08 || Tampa, Florida, USA|| | | The Packaging Conference || Conference || 2017_02_06 - 08 || Tampa, Florida, USA|| | ||