Preform production: Difference between revisions
Appearance
m Market Survey Issue 03/2019 hinzugefügt |
m Market Survey Issue 04/2019 hinzugefügt |
||
| Line 117: | Line 117: | ||
! Category !! Company !! Issue | ! Category !! Company !! Issue | ||
|- | |- | ||
| Preforms || [[PDG Plastiques]] || [https://petpla.net/archive/PP201904?pp_page=34 Issue 04/2019] | |||
|- | |||
| Preforms || [[PET-Verpackungen GmbH]] || [https://petpla.net/archive/PP201904?pp_page=34 Issue 04/2019] | |||
|- | |||
| Preforms || [[Chemco]] || [https://petpla.net/archive/PP201904?pp_page=34 Issue 04/2019] | |||
|- | |||
| Preforms || [[Resilux]] || [https://petpla.net/archive/PP201904?pp_page=35 Issue 04/2019] | |||
|- | |||
| Preforms || [[Hodmeter]] || [https://petpla.net/archive/PP201904?pp_page=35 Issue 04/2019] | |||
|- | |||
| Preforms || Empacar S.A. || [https://petpla.net/archive/PP201904?pp_page=35 Issue 04/2019] | |||
|- | |||
| Preforms || [[Retal]] || [https://petpla.net/archive/PP201904?pp_page=35 Issue 04/2019] | |||
|- | |||
| Preforms || [[Plastipak]] || [https://petpla.net/archive/PP201904?pp_page=35 Issue 04/2019] | |||
|- | |||
| Preforms || [[SGT]] || [https://petpla.net/archive/PP201904?pp_page=35 Issue 04/2019] | |||
|- | |||
| Preforms || [[Alpla]] || [https://petpla.net/archive/PP201904?pp_page=35 Issue 04/2019] | |||
|- | |||
| Preforms || [[Gulf Packaging]] || [https://petpla.net/archive/PP201904?pp_page=35 Issue 04/2019] | |||
|- | |||
| Preforms || Energo PET d.o.o. || [https://petpla.net/archive/PP201904?pp_page=35 Issue 04/2019] | |||
|- | |||
| Preforms || [[Novapet]] || [https://petpla.net/archive/PP201904?pp_page=35 Issue 04/2019] | |||
|- | |||
| Preform machinery || [[Sipa]] || [https://petpla.net/archive/PP201903?pp_page=28 Issue 03/2019] | | Preform machinery || [[Sipa]] || [https://petpla.net/archive/PP201903?pp_page=28 Issue 03/2019] | ||
|- | |- | ||